Wesele z Klasą

Twitter

Jak zorganizować wesele z Klasą? Jak bawić się w dobrym tonie?

Odpowiada Andrzej z Orkiestron.pl

Absolutnie nie mamy wątpliwości, że decydującym czynnikiem o jakości zabawy, jest muzyka. To ona przecież „łagodzi obyczaje”, wzrusza, każe ruszyć na parkiet. Jeśli mierzi nas przaśne, typowe wesele z wodzirejem skandującym charakterystyczne „a teraz idziemy na jednego”, będziemy z pewnością szukali innych nieco bardziej przyjaznych rozwiązań.

Eleganckie wesele? Muzyka z Klasą!

Wiele osób szuka alternatywy, czegoś pomiędzy ciepłym brzmieniem zespołu wykonującego muzykę jazzową, czy swingową a dj’em, który może zaproponować wszystko. Ostatecznie nie decydują się na opcję wyrafinowaną, bo mają wizję nudnego przyjęcia, które kończy się zbyt wcześnie…

Big Band 5W 2008 roku, zaproponowaliśmy ofertę, która do dziś cieszy się ogromnym powodzeniem. Rozwiązanie okazało się być proste. Zaproponowaliśmy usługi łączone, lub jak zwykł je nazywać jeden z naszych muzyków „nierozłączne”. Od tej pory udaje się pogodzić ekstremalnych fanów muzyki disco polo z pełnym powabu i urokliwym triem jazzowym lub usługą wyrafinowanego Big Bandu. Ot, proste i uniwersalne rozwiązanie na każdą rodzinną okoliczność.

Zainteresowanym, polecamy Usługę Jazzy + Dj lub Big Band + Dj – szczegóły w menu. Jesteśmy ciekawi jakie macie plany związane z przebiegiem wesela – od tej dość istotnej, muzycznej strony. Komentujcie pod postem lub piszcie na forum.

Polecane:

 • Dj Grzesiek na wesele polsko – hiszpańskie
 • Dj Andrzej na wesele rockowe
 • Propozycje łączone – zespół jazzowy + Dj

Wielkie dzięki za poświęcony czas,
Andrzej

Wesele z Klasą 4.66/5 93.10%) 29 głos[ów]
2 Komentarzy
 1. andrzej kusza Dj na Wesele Kraków
  5/19/2015
  Reply

  W przypadku zespołu Jazzy + Dj nie jest tak źle. W okolicach 4 000 zł

 2. Zosia
  5/19/2015
  Reply

  Temat wart przemyślenia. Tylko taka usługa łączona chyba będzie droga…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *