Grzesiek – Dj na wesele z klasą

Twitter

Przyjazne wesele!


Pochodzi z rodziny o tradycjach muzycznych. Bardzo przyjazna osobowość. Dj Grzesiek jest człowiekiem z którym łatwo się zaprzyjaźnić i nawiązać konstruktywną komunikację.

Wyczucie i łatwość dopasowania się do gustów uczestniczących w zabawie czyni z niego osobę, która jest oceniana jako „człowiek na swoim miejscu”. Grzesiek nie narzuca się z uciążliwą wodzirejką. Pozostaje konferansjerem ułatwiającym komunikację z gośćmi – zawsze „na poziomie”.

   REPERTUAR DJS I DEDYKACJE

   Kontakt : tel 508 084 082, email

Dj Grzesiek, świetnie posługuje się j. hiszpańskim (to idealna propozycja Dj’ska na wesele polsko – hiszpańskie). Zna i pasjonuje się kulturą Hiszpanii. Na zamówienie może poprowadzić proste oczepiny, choć jak mówi organizacja bardziej tradycyjnych zabaw, kłóci się nieco z jego poczuciem estetyki.

Wideo

Zobacz, proszę fragment jednego z amatorskich nagrań Grześka z przyjęcia weselnego.

   Wideo z wesela

Grzesiek zapewnia markowy sprzęt nagłaśniający firmy Peavey i pełne oświetlenie statyczne i ruchome.

Grzesiek – Dj

 • Wiek : 29 lat
 • Języki : polski, hiszpański
 • Ulubiona muzyka : pop, rock, jazz
 • Zaplecze techniczne : tak
 • Dojazd : na terenie całej Polski
 • Dj na wesele polsko – hiszpańskie
 • Prowadzenie imprezy : Tak

 

Informacje?
Zadzwoń do nas : + 48 508 084 082

  


Czy wynajmowałeś Dj’a Grześka?
Jeśli tak, oceń usługę i napisz komentarz
Dziękujemy

Grzesiek – Dj na wesele z klasą 4.72/5 94.34%) 145 głos[ów]
12 Komentarzy
 1. Agnieszka
  3/2/2017
  Reply

  Panie Grzegorzu,
  Bardzo dziękujemy za zapewnienie odpowiedniej oprawy muzycznej podczas naszego przyjęcia weselnego i poprowadzenie konferansjerki w sposób elegancki i taktowny. Repertuar muzyczny, który Pan zaproponował, spełnił oczekiwania nasze i naszych gości, którzy bawili się doskonale.
  Wykazał się Pan spostrzegawczością i umiejętnością doboru muzyki do gustów tańczących, skutkiem czego parkiet został rozgrzany do czerwoności!
  Bardzo gorąco dziękujemy! Z pełną odpowiedzialnością będziemy Pana polecać!:-)
  Z serdecznymi pozdrowieniami,
  Agnieszka i Piotr Szydłowscy

 2. Anna & Pedro
  11/25/2016
  Reply

  Serdecznie polecam Dj Grześka! Przepięknie zorganizował nasze wesele polsko-hiszpańskie, dbał o każdy moment, spełniał wszystkie prośby i oczekiwania i przede wszystkim był bardzo cierpliwy dla nas w tym stresującym dniu :) Wszyscy goście byli zachwyceni oprawą muzyczną!
  Dziękujemy za wszystko!

 3. Ewa&Ricardo
  9/17/2016
  Reply

  DJ Grzesiek hizo que nuestra velada se convirtiera en inolvidable. Supo integrar ambos grupos de invitados (españoles y polacos) para que todos se lo pasaran genial. Desde el principio hasta el final de la fiesta la música no paro supiendo elegir cada tema en su preciso momento. Organizo todos los juegos en ambas lenguas asi como juegos muy buenos de integracion con ambos idiomas. El DJ perfecto para una boda de estas caracteristicas y la banda de jazz simplemente increible.

 4. Paweł
  8/29/2016
  Reply

  Panie Grzegorzu dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszego przyjęcia weselnego. Było cudnie :)
  Daria i Paweł
  Willa Tadeusz, Lanckorona 27.08.2016

 5. Marysia i Tomek
  8/4/2016
  Reply

  Witam,
  Bardzo DJ Grześkowi za super zabawę! :)
  Wszyscy wspaniale się bawili!
  Pozdrawiamy!
  Marysia i Tomek

 6. Agnieszka i Dawid
  6/22/2016
  Reply

  Grzegorz,

  dziękujemy za wspaniałe przyjęcie weselne w Dworku Białoprądnickim. Było dokładnie tak, jak chcieliśmy, żeby wyglądało nasze wesele, a nawet lepiej :) Świetny dobór muzyki do naszych upodobań, a także do oczekiwań gości. Profesjonalna, ale nie nachalna konferansjerka. Cała impreza poprowadzona na najwyższym poziomie. Na pewno dzięki Tobie to był niezapomniany dzień dla nas i dla naszych gości.

  Zdecydowanie rekomendujemy i polecamy Grześka dla wszystkich, którzy chcieliby mieć zorganizowane wesele z klasą, na poziomie, a nie w stylu przaśnej wiejskiej potańcówki.

  Pozdrawiamy,
  Agnieszka i Dawid

 7. Aneta
  11/21/2015
  Reply

  Grzesiu, Dziękujemy za obsługę muzyczną naszego wesela w Warszawiance. Było to wesele z naszych marzeń :))
  Aneta

 8. Katarzyna Rudzka
  10/12/2015
  Reply

  Panie Grzesiu,
  dziękujemy za niesamowitą atmosferę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pana usług. Bardzo dobrze dobrana składanka utworów na wesele polsko – hiszpańskie. Cała współpraca z Panem Grzesiem przebiegła bardzo miło, sprawnie i była dla nas czystą przyjemnością. Wykonanie na 6 z plusem!! Wszystkim polecamy z całego serca!!! Gracias de todo corazon:)!!

 9. Roosevelt
  8/5/2015
  Reply

  Muy buen dj, hizo que todos en la fiesta se divirtieran sabiendo escoger en cada momento las canciones adecuadas, en los juegos nos lo pasamos muy bien y logró crear muy buen ambiente y hacer una velada inolvidable, le estamos muy agradecidos.

 10. Alexandre Pereiras
  3/17/2015
  Reply

  Todos los invitados se lo pasaron muy bien, y cada uno de ellos comentó que les encantaba la música! Un 10 para DJ Grzesiek en nuestra boda del 07.03.2015!

 11. Dorotka Adamska
  3/9/2015
  Reply

  Panie Grzesiu, dziękujemy za piękną i sprzyjającą zabawie muzykę na naszym weselu. Było bardzo elegancko… ale i wesoło. U Zyada 09.08.2014
  Dorota i Michał

 12. ALEJANDRO MOLINA
  3/4/2015
  Reply

  Bardzo zadowolony z Grzesiek. najlepszy DJ na swój ślub.
  a także mówi doskonale po hiszpańsku. REWELACJA!!!

  Alejandro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *