Dj Janek

Twitter

Janek – Dj Wielozadaniowy!

Jan Szlachta – DJ, konferansjer, aktor, muzyk wokalista, muzykoterapeuta, pianista, altowiolista, kompozytor. Wieloletni artysta Opery Krakowskiej. Członek chóru Pro Musica Mundi, z którym wielokrotnie występował podczas Festiwalu Muzyki Filmowej oraz imprez miejskich. Również wieloletni członek Europa Chor Akademie przy Uniwersytecie w Meinz.


Na co dzień związany z „Pierwszym Prozdrowotnym Przedszkolem Antysmogowym”, które prowadzi z żoną. Jako dyplomowany muzykoterapeuta pracuje z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Muzyka towarzyszy mu od zawsze. Przygoda z muzyką rozpoczęła się już w przedszkolu muzycznym (już jako mały chłopiec bardzo chciał grać na skrzypcach). Następnie przeszedł przez wszystkie etapy edukacji muzycznej: Muzyczna Szkoła Podstawowa, Liceum Muzyczne i Akademia Muzyczna. Bardzo dobrze czuje się w roli akustyka, wokalisty, pianisty oraz DJ . Imprezy prowadzi z polotem i w dobrym stylu bez niepotrzebnej sztuczności. Zawsze dopasuje repertuar do preferencji pary młodej lub organizatora imprezy. Jeżeli dostaje zielone światło na granie swojego repertuaru to zawsze on wynika z obserwacji reakcji ludzi na parkiecie.

   Video

Duża wrażliwość i otwartość i poczucie humoru sprawiają, że błyskawicznie znajduje bardzo dobry kontakt z ludźmi. Oprócz pojektów zwiazanych z muzyką poważną, poświęca wiele czasu imprezom „rozrywkowym”. Jako ogranizator oprawy muzycznej często bierze udział w imprezach integracyjnych  znanych korporacji, wesel i innych eventów. Zapraszamy do wspólnej zabawy w dobrym stylu z Jankiem.

 • Wiek : 38 lat
 • Języki : polski
 • Ulubiona muzyka : pop, rock, klasyka
 • Zaplecze techniczne : Tak / zobacz
 • Dojazd : na terenie całej Polski

 

REPERTUAR DJS I DEDYKACJE
MÓJ REPERTUAR „WESELE ROCKOWE”

Kontakt : tel 508 084 082, email FOTO

Sprawdź także naszych innych Dj’s. Szczegóły w menu na górze strony w zakładkach „Dj” oraz „Dj i Zespół”. Dziękujemy za odwiedziny na stronie Orkiestron.pl

Dj Janek 4.45/5 89.00%) 20 głos[ów]
2 Komentarzy
 1. Basia i Kamil
  9/5/2016
  Reply

  Widzę, że już jest Twój profil. Jak obiecaliśmy na weselu, czynimy. Bardzo miły i kompetentny człowiek, odbiegający od remizowych didżejów na wesele. Dziękujemy Jan i życzymy radości z pracy.
  Kamil Batko

 2. Marcin
  9/5/2016
  Reply

  Jan, dzięki za ogładę, wyczucie i super sety. Przy okazji polecamy na wesele w dobrym stylu.
  Aga & Marcin / Laskowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *