Dj Kamil na Przyjęcie Weselne

Twitter

Z Wyczuciem!

Kamil, to idealna osoba towarzysząca przyjęciu weselnemu. Jeśli zależy Ci na na tym aby impreza nie była „przegadana”, Kamil będzie najlepszym wyborem.

Nie epatuje swoją osobą, ograniczając się do konferansjerskiego minimum. Unika przaśnej muzyki – biesiady i disco polo …ale czego się nie robi dla Klientów.

Przygodę z dj’ką rozpoczął jeszcze jako nastolatek, pod okiem swojego taty – daje mu to ogromną przewagę nad innymi Dj’ami w sytuacjach, gdy trzeba się zmierzyć z bardzo zróżnicowanym repertuarem. Potrafi odnaleźć się w sytuacjach trudnej akustyki sal. Ma niebywałą łatwość obsługi nowoczesnego oprogramowania dj’skiego z wykorzystaniem każdej jego funkcjonalności – to wyraźnie daje się odczuć w czasie imprez!

Kamil, nie nadużywając mikrofonu, potrafi zachęcić do aktywności Gości w każdym wieku – wie, czego oczekują uczestniczący w zabawie. To rzadka cecha i jakże ważna w naszym fachu.

REPERTUAR DJS I DEDYKACJE

Kontakt : tel 508 084 082, email

Video

Kamil, zapewnia wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający holenderskiej firmy SkyTec o dużej mocy, mikrofony bezprzewodowe, posługuje się kontrolerem Numark Mixtrack PRO 3, co szczególnie na późniejszym etapie przyjęcia weselnego dodaje energii i dynamiki, czyniąc zabawę niezapomnianą. Jak w przypadku każdej z naszych usług, do oświetlenia używamy zestawu New Drum Flower Led, sprzężonego w cztery synchroniczne punkty świetlne. Taki zestaw sprzyja zabawie, ale nie jest nachalny, czy klubowy.

Kamil – Dj

 • Wiek : 26 lat
 • Języki : polski, angielski
 • Ulubiona muzyka : pop, rock, rozrywka 60 – 80′
 • Zaplecze techniczne : pełne (nagłośnienie i oświetlenie)
 • Dojazd : na terenie całej Polski
 • Dj na wesele polskie i polsko – angielskie
 • Prowadzenie imprezy : Tak (wraz z zabawami na życzenie)

Baw się przy bardzo szerokim repertuarze dla każdej grupy wiekowej, pod okiem Kamila. To dobry wybór. W przypadku tego Dj’a, jedynym mankamentem, może być brak dostępności w dniu Twojego przyjęcia weselnego.

Informacje?
Zadzwoń do nas : + 48 508 084 082

Czy wynajmowałeś Dj’a Kamila?
Jeśli tak, oceń usługę i napisz komentarz
Dziękujemy

Dj Kamil na Przyjęcie Weselne 4.73/5 94.55%) 55 głos[ów]
5 Komentarzy
 1. Ola i Maciuś z Rodzinką
  2/12/2016
  Reply

  Uważajcie na niego!!! Rozkręca imprezy do białego rana. Dziękujemy za miłą obsługę i świetny repertuar – sety nie pozwalały zejść z parkietu.
  Olka
  Pałac Prymasowski, Warszawa

 2. Annia Biel
  2/12/2016
  Reply

  Dopiero teraz ale mam nadzieję, że się nie gniewacie.
  Kamil – rządzisz! Dzięki za miłą zabawę
  Grzesiek i Sonia Cybulscy
  Radisson, Kraków 26.09.2015

 3. Anka
  1/7/2016
  Reply

  Świetny facet. Duża znajomość repertuaru. Miłe prowadzenie imprezy – 12 godzin dobrej zabawy. Baliśmy się o nasza rodzinę, bo jest „wymagająca” ale Kamil sprawdził się znakomicie.

  Ania i Krzysiek, Holiday Inn, Kraków

 4. Kama i Wojtek
  11/10/2015
  Reply

  Mimo, że planowaliśmy imprezę na 6 godzin, zrobiło się nam 11 z okładem. Świetny człowiek na przyjęcie z klasą. Bardzo ładna dykcja i wyczucie chwili. Dziękujemy, zdjęcia prześlemy zgodnie z umową 😉

 5. Katarzyna Wojko
  7/21/2015
  Reply

  Pan Kamil to bardzo miły człowiek. Dobrze Pan dobrał muzykę – będziemy Pana polecać.
  Kasia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *