Dj Małgo

Twitter

Dj Małgo

Małgorzata, to osoba związana z obsługą muzyczną od kilku lat. Cechuje ją wrażliwość muzyczna i pełna uroku, miła i zgrzebna konferansjerka. Wśród naszych propozycji, zasługuje na szczególne uznanie. Często jest dużo skuteczniejsza jako Dj i konferansjer od męskiej części naszego zespołu.


Małgosia jest z wykształcenia pedagogiem, a z pasji wokalistką i Dj’em. Bardzo łatwo nawiązuje kontakty międzyludzkie co pomaga jej znaleźć sposób na wyważoną i zgrzebną konferansjerkę. Na co dzień słucha muzyki pop i jako wokalistka z tego typu muzyką była związana. Bardzo dobrze wyczuwa gusta muzyczne uczestniczących w zabawie. Jak reszta naszego zespołu unika muzyki przaśnej poddając się jednak tym, którzy chcą usłyszeć także coś mniej wyszukanego 😉 Umów się z Małgośką na krótką rozmowę i przekonaj się, że swoją charyzmą, wyczuciem i kulturą osobistą przekona Cię jako Dj i konferansjer.

W przerwach na posiłki, usłyszycie muzykę stonowaną. Głównie filmową, oraz utwory Sinatry, Louisa Armstronga oraz nowoczesny repertuar o spokojnych charakterze.

 • Wiek : 32 lata
 • Języki : polski
 • Ulubiona muzyka : pop, rock, jazz, elektro jazz
 • Zaplecze techniczne : tak
 • Dojazd : na terenie całej Polski

W ramach usługi zapewnione jest pełne zaplecze nagłośnieniowo – oświetleniowe oraz opłaty ZAiKS i dojazd w dowolne miejsce w Polsce. zachęcamy do kontaktu i spotkania z Małgośką!

REPERTUAR DJS I DEDYKACJE

Kontakt : tel 508 084 082, email

Poznaj także inne propozycje Orkiestron.pl Dziękujemy Ci za wizytę!

Dj Małgo 4.63/5 92.59%) 27 głos[ów]
3 Komentarzy
 1. Jolka
  5/25/2017
  Reply

  Małgorzato, przyznam, że na początku miałam wątpliwości czy kobieta w roli didżeja się sprawdzi ale było to najlepsze wesele na jakim byłam. Pozdrawiamy Męża i Córeczkę.
  Jola Bień

 2. Adam
  5/25/2017
  Reply

  Pani Małgosiu.

  Serdecznie dziękujemy za obsługę naszego wesela Pod Baranami w Krakowie. Było super. Życzę sukcesów w pracy i jeszcze raz dziękuję. Adam i Marta / 03.09.2016

 3. Jarek Borelowski
  9/10/2016
  Reply

  Pani Małgosiu – dziękujemy – było tak jak sobie wymarzyliśmy. Będziemy polecać!
  Jarek Borelowski Hotel Stary

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *