Dj Marcin – Eleganckie Wesele

Twitter

Miły, przyjazny, kompetentny!


Były reporter krakowskiego radia KRK.FM Pasjonat muzyki środka ale również sportu, któremu poświęcił wiele lat życia. W weekendy do radia podsyłał materiały prosto z najważniejszych wydarzeń w całej Małopolsce, a w inne dni walczył o sprawy istotne dla mieszkańców Krakowa.

Dj Marcin, to osoba która zapewni prowadzenie imprezy weselnej na najwyższym poziomie. Nie będzie postacią pierwszoplanową Waszej imprezy, bo doskonale  zdaje sobie sprawę, że najważniejsi tego dnia, macie być Wy. Dj Marcin, prowadzi wesela z klasą. Wplata w repertuar dobierany na przyjęciu, ulubione piosenki Zamawiającego.

   REPERTUAR DJS I DEDYKACJE

   Kontakt : tel 508 084 082, email

Ustal wcześniej swoją preferowaną listę utworów – będzie zaproponowana przez Marcina, na przyjęciu weselnym. W trakcie przerw odtwarzana jest muzyka bardziej wyważona, która umożliwia zaproszonym Gościom, komunikację. Marcin, proponuje głównie muzykę środka, wyłączając przaśną muzykę disco polo i biesiadę, która jest odtwarzana na wyraźne życzenie Zamawiającego.

Stwórz delikatny klimat przyjęcia z klasą z Dj’em Marcinem! Usługę dopełni markowy sprzęt nagłaśniający firmy Peavey, oświetlenie statyczne i ruchome Eurolite, dymiarki. Zachęcamy do kontaktu osobistego!

W skrócie :

 • Wiek : 26 lat
 • Języki : polski
 • Ulubiona muzyka : pop
 • Zaplecze techniczne : tak
 • Dojazd : na terenie całej Polski

Czy wynajmowałeś tę propozycję?
Jeśli tak oceń ją i wpisz komentarz
Dziękujemy

Dj Marcin – Eleganckie Wesele 4.69/5 93.82%) 68 głos[ów]
4 Komentarzy
 1. Wojtek i Elżunia
  1/30/2016
  Reply

  Wielkie dziękuję za Twoją powierzchowność i wyczucie muzyczne. Mimo wyraźniej łatwości w pracy z mikrofonem, masz wyczucie i nie przesadzasz z konferansjerką. Oto nam chodziło. Jeszcze raz, dziękujemy i życzymy całej ekipie, zadowolenia z pracy.

 2. Maga i Arek
  8/24/2015
  Reply

  Dołączam do pozytywnych opinii Panie Marcinie. Będziemy Pana polecać!

 3. Grzesiek
  8/24/2015
  Reply

  Cieszymy się, że Pan grał u nas. Było bardzo miło. Dziękujemy
  Grzesiek / W-wa

 4. Ola i Marek
  8/22/2015
  Reply

  Bardzo dziękujemy Panu Marcinowi za miłą i pełną uroku osobistego konferansjerkę oraz dedykacje – fajnie, że Pan Pamiętał.
  Aleksandra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *