Szymek – Dj na wesele z Klasą

Twitter


Jest komunikatywnym i bardzo rzetelnie wywiązującym się ze swoich zadań Dj’em. Powadzi imprezy w języku polskim i angielskim co czyni jego usługę nieocenioną na imprezach dwujęzycznych. Wspaniale łączy kultury i pokolenia. Wrodzona wrażliwość i wyczucie konferansjerskie czyni go osobą odpowiednią na przyjęcie weselne z klasą.

Jak mówi, najważniejsze jest dla niego zadowolenie Klientów, dlatego zawsze drobiazgowo omawia przyszłe zamówienia i gusta muzyczne Klientów. Posiada szeroki wachlarz repertuarowy sięgający 11 tysięcy utworów, co czyni jego usługę uniwersalną i wielozadaniową pod kątem zaplecza nagraniowego.

REPERTUAR DJS I DEDYKACJE

Kontakt : tel 508 084 082, email

W przerwach proponuje muzykę filmową, swing i jazz, który tworzy idealne tło dla rozmów i konsumpcji, będąc jednocześnie wytchnieniem pomiędzy setami muzycznymi / tanecznymi.

W skrócie :

 • Wiek : 26 lat
 • Języki : polski, angielski
 • Ulubiona muzyka : pop, rock
 • Zaplecze techniczne : tak
 • Dojazd : na terenie całej polski
 • Dj na wesele polsko – angielskie

Umieszczane na tej stronie pliki audio otwierają się w nowym
oknie przeglądarki. Aby wyjść zwyczajnie zamknij nową kartę.

Czy wynajmowałeś tę propozycję?
Jeśli tak oceń ją i wpisz komentarz
Dziękujemy

Szymek – Dj na wesele z Klasą 4.32/5 86.43%) 56 głos[ów]
6 Komentarzy
 1. Dziki
  10/25/2015
  Reply

  Fajnie, dołączam do opinii! Co prawda Rodzice liczyli na bardziej typową muzykę ale kapeli Baciary mogą sobie posłuchać w domu. Podziękowania za przemiłą konferansjerkę i profesjonalne podejście.
  Darek

 2. Marta Florczyk
  5/4/2015
  Reply

  Dzięki Szymon. Świetny angielski, grzecznie i sympatycznie. O to nam chodziło. Nasze warunki zostały spełnione. Dziękujemy że nie ugiąłeś się przed częścią rodziny, która chciała disco polo 😉
  Marta 21 marzec, Amadeus

 3. Natalia Pietras
  4/20/2015
  Reply

  Szymku, dziękujemy za miłą atmosferę i fajną muzykę 07.03 w Domu Plastyka na Łobzowskiej. Będziemy Cię polecać jako naprawdę dobrego Dj’a na wesele polsko angielskie!! Dzięki za disco polo – ze specjalną dedykacją dla Piotrusia :)))
  Natalia

 4. Karolina Bocianiak
  4/16/2015
  Reply

  Najlepszy Dj na wesele polsko angielskie w Krakowie. Szymku dziękujemy za obsługę polsko norweskiego wesela na Jana w Krakowie.

  Karolina

 5. Gosia Sitarz z Mareczkiem
  3/5/2015
  Reply

  Szymka polecamy!!! Rzadko się spotyka takich spokojnych i urokliwych ludzi. Dziekujemy i polecamy. Głos na 5 oddany :). Szczególne podziękowania dla Pana Andrzeja z muzycznego centrum za jego profesjonalizm.
  Gosia

  • andrzej kusza Dj na Wesele Kraków
   3/5/2015
   Reply

   Miło mi Pani Gosiu – to moja praca. Życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze Życia! Andrzej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *