Jazzy + Dj na wesele z Klasą

Twitter

Łącz elegancję z dobrą zabawą


Wyrafinowany zespół muzyczny na eleganckie wesele, gdzie trio jazzowe zapewnia ciepły background, a Dj wzbogaca imprezę o repertuar bardziej rozrywkowy. Jazzy + Dj, łączy aksamitne brzmienie tria jazzowego z uniwersalnym repertuarem Dj’skim. Jeśli chcesz stworzyć wspaniały klimat elegancji i stylu przenikający się z tradycyjną dobrą zabawą, ta propozycja powinna Cię zainteresować.

Jazzy proponuje repertuar jazzowy, swingowy ale i pop / rockowy w miękkich i matowych aranżacjach na wokal, puzon i piano. Przyjęcie weselne z ich towarzyszeniem nadaje szyku i elegancji. Dopełnieniem i uzupełnieniem ich stylu jest Dj, który nastawionym na bardziej typową zabawę może zaproponować każdą z ponad 10 000 bazy, piosenkę.

kontakt

Czas obsługi muzycznej Jazzy + Dj, to 12 godzin, w tym zespół Jazzy zapewnia 5 godzin oprawy muzycznej wymiennie z Dj’em, po czym na imprezie pozostaje Dj, na kolejne 7 godzin. Jeśli masz pytania dotyczące szczegółów dotyczących propozycji Jazzy + Dj, zadzwoń lub napisz do nas. Wybierz „kontakt” w menu lub złap słuchawkę z lewej strony ekranu i wykręć numer. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

 • Skład : zobacz Trio + Dj
 • Języki : polski, angielski, hiszpański
 • Ulubiona muzyka : pop, rock, swing, jazz, klasyka
 • Zaplecze techniczne : tak
 • Dojazd : na terenie całej polski

REPERTUAR     WIDEO
AUDIO 1 2 3 4 5
Foto 1 2 3

Czy wynajmowałeś tę propozycję?
Jeśli tak oceń ją i wpisz komentarz
Dziękujemy

Jazzy + Dj na wesele z Klasą 4.15/5 83.05%) 59 głos[ów]
10 Komentarzy
 1. Maria
  10/10/2016
  Reply

  Zespół Jazzy wraz z Panem Andrzejem stworzyli piękną oprawę muzyczną na przyjęciu weselnym, które miało miejsce w leśnym ustroniu 10.09 br. Ich muzyka cudownie współgrała z klimatem miejsca jak również z wiekiem naszych Gości. Dziękujemy Wam Bardzo!!!

 2. Małgorzata i Jakub Drzewieccy
  9/5/2016
  Reply

  Zespół Jazzy i Pan Andrzej umilali nam nasze przyjęcie weselne które odbyło się 13 sierpnia. Bardzo dobre połączenie, przemili ludzie! Świetne sety muzyczne od starych rock’n roll-owych hitów po współczesne taneczne kawałki, wyważona konferansjerka, muzyka bez przerw od samego początku do samego końca wesela. Ogromnie polecamy wszystkim którzy pragną mieć wesele z klasą, bez przaśnych przyśpiewek i zabaw oraz disco polo. Pozdrawiamy serdecznie!

  • andrzej kusza Dj na Wesele Kraków
   9/5/2016
   Reply

   Dziękujemy i życzymy jeszcze raz Wszystkiego co najlepsze!
   Andrzej

 3. MarysiaK
  4/5/2015
  Reply

  Gdybym jeszcze raz wychodziła za mąż… Bardzo fajny pomysł na obsługę muzycznmą przyjęcia weselnego. Marysia, życzę sukcesów

 4. Olaf Szwajger
  3/9/2015
  Reply

  Panie Andrzeju – wreszcie bardziej czytelna strona :) Żartowałem. Oczywiście piszę opinię w odpowiedzi na Państwa nowe miejsce w sieci. 17.05.2014 to dzień, który zapisze się w naszym życiu ze względu na nasze małżeństwo ale i również dlatego że bawiliśmy się przy Jazzy z Dj’em. Było elegancko i naprawdę wesoło. Polecamy i trzymamy za Państwa kciuki.

 5. Piotrek Lenczyk
  3/8/2015
  Reply

  Piszemy Wam Wielkie Dziękuję. Za obsługę, za radę i wreszcie za świetną muzykę w Qubusie 12.07.2014. Było z wyczuciem, miło. Świetnie się sprawił także Dj

  Piotrek

 6. Agata i Wiesio Sowa
  3/6/2015
  Reply

  Bardzo Wam dziękujemy i polecamy. Odznaczamy Was na piątkę.
  Agata i Wiesiek (Holiday Inn, Kraków)

 7. Aneta Florczyk
  3/5/2015
  Reply

  Dziękujemy. Było Super – o to nam chodziło! Szczególne podziękowania dla Pani wokalistki za „Dindi” !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *