O nas, o firmie, o muzyce…

Twitter
andrzej (3)
Andrzej Kusza – Właściciel

Orkiestron.pl, to nie tylko Firma. Jesteśmy pasjonatami muzyki, przyjaciółmi, dobrze zgranym zespołem, ceniącym jakość pracy. Zgromadziliśmy kilkanaście przyjaznych propozycji muzycznych, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie zmieniającego się  rynku obsługi artystycznej imprez i przyjęć weselnych.

Jakość oferty, jest dla nas kluczowa – od pierwszego kontaktu z Klientem, aż po końcową realizację zadania – będziemy Ci towarzyszyć i wspierać radą!

Sprawność muzyczna / wokalna grup muzycznych i jakość repertuaru w przypadku Dj’s, to tylko połowa sukcesu. W Orkiestron.pl liczy się coś więcej – osobowość, ludzka i miła konferansjerka, odpowiedzialność i jasne warunki współpracy.

Od 2006 roku, bazując na zawodowym doświadczeniu, udało nam się zgromadzić oferty Wykonawców, które zasługują na Twoje zainteresowanie. Wieloletnia współpraca umocniła w naszym zespole więź, zaufanie i wzajemny szacunek, wpływający bezpośrednio na jakość pracy i zadowolenie naszych Klientów. Mamy nadzieję, że i Tobie przypadnie do gustu, nasza oferta, nasza muzyka i my sami!

Dla kogo jest nasza oferta?

„Polecamy ją wszystkim, którzy cenią ogładę konferansjerską Dj’ów i Konferansjerów w zespołach muzycznych, szeroki, ale nie najeżony przaśną muzyką, repertuar i markowe zaplecze techniczne”.

Jeśli masz pytania dotyczące naszych Propozycji, albo po prostu potrzebujesz porady związanej z imprezą, zadzwoń do nas, lub przyjedź na kawę.

Andrzej Kusza
Orkiestron.pl

Szybki kontakt:
+48 508 084 082

O nas, o firmie, o muzyce… 4.76/5 95.26%) 97 głos[ów]
Komentarzy
  1. Marta
    6/15/2015
    Reply

    Panie Andrzeju – aż chce się jeszcze raz wyjść za mąż :))) Fajną robotę robicie jeśli można tak napisać…
    Marta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *