Urban Wedding

Twitter

Urban Wedding, czyli Wesele w Stylu Miejskim.

Z każdym rokiem do lamusa odchodzą wesela tradycyjne z pakietem zabaw i krępującymi gadkami wodzirejów. Nic dziwnego, skoro wywoływały u wielu z nas jedynie wypieki na twarzy i grymas zażenowania. Wesele w trampkach – tak nazywamy je w firmie – nie tworzy tak zobowiązującego i pompatycznego nastroju. Chcemy aby było luźniej, ale nie przaśnie. Zmiana warty? Wśród muzyków zawrzało – obsługujący wesela tradycyjne, starsi muzycy narzekają, że „to już nie to”.

urban wedding

Wodzireje, których atutem był słowotok oraz chęć zaangażowania Gości w każdy proponowany przez siebie pomysł, coraz częściej spędzają sobotnie wieczory z rodziną. Nam slogan „Urban Wedding” kojarzy się z wyczuciem i nowoczesnością, która w tym akurat znaczeniu, ma wyłącznie pozytywne wybrzmienie. A może to nie nowoczesność – może inna wrażliwość, zmiana pokoleń?  Wydaje się  jednak, że wiąż najważniejszym pozostaje to, aby nasze spotkanie weselne odzwierciedlało nasz styl, nasze upodobania. Jeśli na co dzień lubimy przełamywać konwencję – chociażby w ubiorze – to czerwone szpilki jako dodatek d o ślubnej kreacji nikogo nie zdziwią, jeśli nie czujemy się dobrze w dużych salach, przy długich stołach – zorganizowanie przyjęcia weselnego w formie eleganckiego pikniku na świeżym powietrzu będzie dobrym pomysłem. I chyba o to chodzi – aby, mieć, wybór, aby nie dostosowywać się na siłę do jednego scenariusza, aby spędzić ten miły czas w takiej formie w jakiej czujemy się my i nasi Goście najlepiej.

Wybierz z menu, nasze propozycje na Wesele w Stylu Miejskim (Urban Wedding). Największa ilość imprez w stylu Urban Wedding – Warszawa, Kraków, Wrocław

Oceń / skomentuj wpis. Dziękujemy!

Urban Wedding 4.59/5 91.76%) 17 głos[ów]
2 Komentarzy
 1. MonikaS
  6/24/2015
  Reply

  Spoko, fajnie… dużo się zmieniło w Polsce ostatnich latach na szczęście – Urban Wedding, to dobra koncepcja :)
  Monika

 2. Krzysiek
  6/22/2015
  Reply

  „O Urban Wedding…” Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie zabawy w klimacie remizowo – sztampowym. Spoko pomysł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *